تأییدیه ها

نظر دکتر امید مقدم در مورد حسین قاسم زاده:
از روز اولی که حسین جان رو می‌شناسم نزدیک به ۱۵ سال میگذره، خیلی نکات در شخصیت ایشون دیدم که ۳ تاش رو میگم: اول اینکه هیچوقت تو کارش نه نداره، باید آره باشه، شکست براش معنی نداره، باید برسه. دوم اینکه اونقدر ذهن خلاق و هوش استثنایی داره که فی‌البداهه جواب سوالت رو حتی اگه در حوزه فعالیتش هم نباشه میده. اگه بری روی اون موضوع تحقیق کنی و از کارشناسش مشاوره بگیری باز به نظر اول حسین قاسم زاده میرسی (به تجربه دیدم که میگم نه یکبار بلکه چندین بار) سوم اینکه عجیب و غریب پسر دلسوزیه و یه جاهایی دیگه بهش شک میکنی که آقا جان این کاره منه تو چرا این قدر دلسوزی میکنی.

نظر استاد احمد انصاری در مورد حسین قاسم زاده:
پکیج کار راه‌بیانداز یعنی حسین قاسم زاده!
از بارش فکری تا ایده از طراحی تا تولید از اجرا تا پشتیبانی، من حسین قاسم زاده نازنین رو یک یار موفقیت میدونم که گاهی اوقات از خودت بیشتر پیگیر موفقیت توست. دل بزرگ و خوش قلب به قدری که امکان نداره دقایقی باهاش گپ بزنی و چندتا نکته یاد نگیری و چندتا ایده ناب برای رشد کسب و کار خودت پیدا نکنی. اگر کسانی مثل حسین نایاب نباشند حتما کمیاب هستند. وقتی پای حسین تو یک پروژه وسط باشه خیالم راحته مخصوصا که یه تیم رویایی داره به نام رهنـج
دمت گرم حسین قاسم زاده کاربلد

نظر استاد علی بالازاده در مورد حسین قاسم زاده:
حسین قاسم زاده به معنای واقعی کلمه، یعنی پارادایم شیفت. محدودیت برای او معنا ندارد. کافـیست کسی پا روی دم او بـگذراد و یا به او بگویـد نمی‌توانـی. طوری طرف را به غلط کردن می‌اندازد مثل ژاپن که با گوشی پاناسونیک روی میز رئیس‌جمهور آمریکا. یعنی فردی کاملاً عمل‌گراست. او فردی حرفه‌ای و در عین حال بسیار به روز است. می‌داند که باید انجـام داد تا یاد گـرفت و بعد اصلاح کـرد نه مانند تمـامی بی‌نقص‌گـراها از تـرس کامل نبودن اصـلا اقدام نمی‌کننـد. به قول استـاد پرویز درگی حسیـن نمونه عالِـم عامـِل عاشق است. او به روز است، خـلاق است و ایـده‌های نابی دارد. کافیـست بتوانی درست بگویی چه‌می‌خواهـی تا بهتر از خودت آینـده‌ات را برایت تصویر کند و تو را کمک کند به آن آینده برسی با کمترین هزینه. چرا می‌گویم کمترین هزینه؟ چون به جای آزمون و خطا و از دست دادن زمان و اعتبار و … با پرداخت پول از دانش و تجربه‌ی او و تیم فوق‌العـاده رهنـج استفـاده می‌کنـی.

نظر مهندس علی خان ابادی در مورد حسین قاسم زاده:
حسیـن قـاسم زاده، روح بـزرگ و ماجراجویـی است با ریـش و موهـای سفید، نگاهی به دور دست‌ها و منابع انـرژی زیـادی که درون اون جـوششی پایان‌ناپذیر دارد. راستـی، بـزرگ منـشی، صـداقت و آفرینندگی سه بارزه‌ی اولی است که من در حسین بیشتر از ویژگی‌های مثبت دیگرش می بینم.

نظر دکتر فرخ دیبا در مورد حسین قاسم زاده:
تجارت و فضای کسب و‌ کار امروز «راهیست» پیش روی همگان؛ ولیکن آنانکه آن را «هموار» می‌کنند چه از برای خود و چه از برای دیگران لذا شایسته بهترین هایند. چرا که این افراد «نایابند» و دنیا بدون این افراد «جذابیت» و‌ معنا و مفهوم عمیق را نخواهد داشت. در این میان صحبت از حسین قاسم زاده زیبا دل و زیبا ذهن است که بنیان نهاد نامی را و‌ زیر لوای چترش، تیمی را. در مجموع باید گفت: «رهنج = راهـی هـموار، نـایاب، جـذاب». همین و بس…
فرخ دیبا، فقط یک آموزگار در عین دانش‌جو بودن

نظر سرکار خانم مهشید دارویی در مورد حسین قاسم زاده:
قلم فرسایی را برای حسین قاسم زاده مناسب نمی‌دانم، مانند خودشان صریح و بی‌پرده، سریع و با اطمینان می‌گویم … مردی مبتکر و خلاق، ریسک پذیر و شجاع، پرکارو پرتلاش، با امید و با هدف، شاد و شوخ، کاردان و کارکشته!! که دو اتفاق بزرگ در کار و زندگی، ایشان را خاص‌تر کرده است، اول همسر شایسته و دوم همکاران با معرفت، خدا پشت و پناه هدف‌های والایشان باشد!

نظر استاد مهدی صنم پور در مورد حسین قاسم زاده:
گاهی اوقات فکر کـردن به بعضی افراد، نـاخـودآگـاه لبخنـدی روی لبانـم می‌نشـاند. لبخنـدی از سر رضـایت، دوستـی و صداقت. رضایت از اینکه بسیار در کار خـود جـدی و حـرفـه‌ای هستـی و در دوستی، تمام و کمال و در صداقت رفتار و کلام که بینظیـر و پیشتـازی. دوست عزیـزم حسیـن قـاسم زاده، از خداونـد هستـی بخش برایت دلی از جنـس بلـور، به رنـگ آسمـان و وسـعـت دریـا خـواستـارم. خوشحـالم که تو و رهنـج هر دو پـا به پـای هم، به سـرعت رشد می‌کنیـد .

نظر دکتر میترا امینی در مورد حسین قاسم زاده:
برایان تریسی میگه: بجای اینکه یک فروشنده باشید یک مشاور دلسوز باشید. آقـای حسیـن قاسـم زاده مصداق تمام وکمال این جمله است و من بعداز ۱۵ سال سابقه‌ی درخشانم در فروش و بازاریابی این مشاور دلسوز که خالق ایده‌های ناب و پلن‌های درآمـدی خاصـه رو انتخاب کردم تا با یک روش جدید دلیل حال خوب کسب و کارها باشم. “امکان نـدارد که کسی چراغی برای دیـگران روشن کنـد و خودش در تاریکی بماند”

نظر استاد محمد افلاکی در مورد حسین قاسم زاده:

سـال‌ها دل طلـب جـام جـم از ما می‌کـرد            وان چـه خود داشـت ز بیگانه تمنـا می‌کرد
گوهری کز صدف کـون و مکان بیرون است           طلـب از گـمشــدگـان لـب دریــا می‌کـرد

به قول حضـرت حـافظ دوست عزیـزم حسیـن قاسم زاده در امـواج خـروشـان کسـب و کـارهای امـروزی می‌توانـد به گمشـدگان این مسیـر، گوهـر وجود الهـی خودشـان را طوری نشـان دهد که به یـاری خدا به ساحل امـن و آرامـش کسب و کارشـان برسند. حسین نامحدود فکر می‌کند و بدجور پیله می شود و ول کن نیست تا تو را موفق کند. اگـر هنـوز از شکـست خستـه نشـده‌اید پس بهتـر است که با حسیـن کار نکنیـد، چون با او شکستهـا را پایـان خواهیـد داد.

نظر دکتر محسن اسدی در مورد حسین قاسم زاده:
با توجه به تجربه‌ی تدریس ۳۰ ساله‌ی من در مدرسه، دانشگاه و مراکز پژوهشی ایران و خارج از کشور، مهمترین خصوصیت یک مشاور، سخاوت در ارائه علم و دانش است. در خصوص جناب آقای قاسم‌زاده این نکته بسیار بارز است که دلسوزانه و با تمام وجود مشاوره می‌دهند تا در زمان کوتاهی شما را به هدفتان برسانند. خصوصیت دیگر حسین قاسم‌زاده این است که در جلسات مشاوره زبان و قلبش هماهنگ است و به نظر من همین موضوع دلیل موفقیت فردی او و کامیابی دیگران در جلسات مشاوره با ایشان است.

نظر استاد سعید وفایی در مورد حسین قاسم زاده:
حسین قاسم زاده جزو اون دسته از افراد تاثیرگذاریه که وقتی با تجربه و دانشش آشنا میشی تنها چیزی که می‌تونی بگی اینه که” کاش چند سال زودتر می‌شناختمش “. با حدود دو دهه آشنایی که با حسین دارم می‌تونم به جرأت بگم میل و اشتیاق به رشد و موفقیت و خدمت در وجودش موج می‌زنه . اگه خودخواه بودم می‌گفتم از خدمات رهنج استفاده نکنید تا ما بیشتر بتونیم ازش بهره ببریم .

نظر سرکار خانم تارا یحیی نژاد در مورد حسین قاسم زاده:
رشـدى ۱۰ برابر طى ۱۵ روز در کسـب و کار آنـلاین، آن هم با محصولاتى که خاک میخورد و امیدى به فـروش آنها نداشتـم، این ملمـوس‌ترین تجـربه‌ى من در مشـاوره با حسین قاسم زاده بود، او علاوه بر توسعـه کسـب و کارتان به تغییر نگرش و باورهایتان نیز کمک خواهد کرد. جناب قاسم زاده بزرگوار و ارزشمنـد رهى رفتـه و رنج را مبـدل به گنـج کرده . ایـن اتفاقیست که در رهنج براى هر شخصى که به ایشان اعتماد کند رخ خواهد داد.

نظر دکتر حسین شیر محمدی در مورد حسین قاسم زاده:
در طول دوران کـاری‌ و ارتباطـم با هـزاران دانشجـو و صـدها مدرس همکار، کمتر فردی به حرفه‌ای‌گری حسین جان قاسم زاده دیده‌ام. ایشان فـردی باهوش، توانمند، کاربلد و شش دانگ است. با مدیریـت قوی و قدرت درونش، مجموعه رهنـج را به یکـی از اثرگذارترین و حرفه‌ای‌ترین، مجمـوعه‌ها در کشور تبدیل کرده است. استفاده از خدمات رهنـج را به همه مدرسان و اساتید همکارم پیشنهاد می‌کنم.

نظر دکتر محمد یوسف یزدان پناه در مورد حسین قاسم زاده:
مغرور خواهید شد ،،، بنـده با توجـه تجـارب ۳۲ سـاله خـودم در حـوزه کسـب و کار و همکاری با اکثر آژانـس‌های تبلیغاتی مطرح کشور و اعتقاد عمیـق خودم به اثرگذاری یک تبلیغـات قوی و هدفمند، حسین قاسم‌زاده را به شما پیشنهاد می‌کنم و معتقدم از این پس خدمات تیم حرفه‌ای و متخصص رهنج باعث «غرورررر» دانشو خواهد شد … به اعتـقـاد من تیـم حرفه‌ای و متفـاوت رهنـج ایـن فرصـت را (بخوبی و بصرفه) برای شما نیز فراهم خواهد نمود!!!

وحید تاج

نظر استاد وحید تاج در مورد حسین قاسم زاده:

آبـی که بـر آسـود زمینـش بخـورد زود       دریا شود آن رود که پیوسته روان است

حسین قاسم زاده فردی بسیار تلاشگر با عزم و اراده‌ای استوار است که همواره در پی پیشرفت و ارتقاء دانشش می‌باشد. پشتکار فراوان ایشان در زندگی و کسب و کار برای من بسیار ستودنی و قابل ستایش بوده و باعث گردیده که با ایشان و مجموعه پرتوان رهنج همکاری ویژه‌ای در زمینه تولید محتوای آموزشی برای اولین بار در حوزه‌ی آواز و موسیقی سنتی در فضای مجازی و بصورت آنلاین را شروع کنم.

فهرست